برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۴/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش طرح آبرنگی

فرش فانتزی طرح آبرنگی در نقشه های متنوع با رنگ های خاص و ویژه
نمایش 1 تا 9 (از 9 محصول)
کد فرش : W10131

در کارخانه فرش کاشان ؛ فرش های مدرن و فانتزی جدیدی تولید می شود که تاکنون در بازار ندید ه اید . فرش های طرح آبرنگی ، که به صورت 320 شانه با تراکم 1200 بافته می شود یکی از نوآوری های کارخانه فرش کاشان است که بسیار باکیفیت است . در طراحی این فرش های جدید ، از ترکیب و در هم آمیختن چندین رنگ استفاده شده است . برای دکوراسیون های مدرنیته ،  فرش های آبرنگی با کاناپه ساده خود نمایی می کنند .
فرش های 1200 شانه آبرنگی ، به دلیل شانه و تراکم بالا و تعداد بالای گره در بافت آن ، از کیفیت و ظرافت و زیبایی بالایی برخوردار است . این محصولات به دلیل طیف رنگی زیبا ، بهترین فرش برای اتاق نوجوانان و جوانان می باشند و حتی می تواند فرش برای آشپزخانه نیز تلقی شود . در آشپزخانه هایی که کابینت های سفید قرار دارد استفاده از فرش های جدید آبرنگی ، زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند .
کارخانه فرش کاشان ، فروش فرش های مدرن و جدید آبرنگی را به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رساند . تمامی این محصولات به قیمت درب کارخانه و به قیمت عمده با ضمانت نامه و گارانتی و ارسال رایگان به فروش می رسد .

کارخانه فرش کاشان ؛ این محصولات جدید را در طرح های فانتزی و امروزی تولید می کند و با رنگبندی متنوع وارد بازار فرش می کند . جنس نخ خاب آن ها پلی پروپیلن است و دارای قیمت مناسبی می باشد .

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه