برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۴/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش طرح گنبدی

فرش ماشینی طرح گنبدی کاشان بر گرفته از نقوش زیبای گنبدهای مساجد ایرانی و دارای قدمت بالا
نمایش 1 تا 6 (از 6 محصول)

یکی از فرش های ماشینی که با ترکیب طرح سنتی و مدرن به صورت دستبافت گونه بافته می شود فرش طرح گنبدی می باشد . این دسته از فرش که از طرح های گنبدی مانند در اطراف ترنج میانی فرش تشکیل شده زیبایی خاصی را برای این دسته از فرش های ماشینی به ارمغان آورده است . فرش طرح گنبدی که با توجه به در نظر گرفتن سلیقه و علایق خریداران در دسته بندی رنگ های روشن و تیره بافته می شود توانسته برای هر نوع چینش دکوراسیون با هارمونی رنگ مناسب باشد .
فروشگاه فرش کاشان در تولید
فرش طرح گنبدی توانسته از تعداد شانه های فرش برابر 1000 و 1200 استفاده نماید تا این فرش زیبا مناسب برای پذیرایی های لوکس و مجلل گردد . حتی استفاده از تکنیک گل برجسته کردن فرش نیز در یکی از طرح های فرش گنبدی جهت زیبایی و جلوه  بیشتر این فرش به کار می رود . فروشگاه فرش کاشان در تولید این دسته از طرح های فرش از بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف چون آکریلیک هیت ست شده استفاده می نماید که در معرفی این فرش به عنوان فرش درجه یک موثر بوده است .
برای خرید فرش طرح گنبدی در رنگ بندی های متنوع و جذاب می توانید فروشگاه فرش کاشان را که از بزرگترین و مطرح ترین فروشگاه های شهر کاشان می باشد برای خرید انتخاب نمایید . خرید فرش طرح گنبدی در این فروشگاه به صورت خرید اینترتنی فرش به همراه خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان برای تمامی افراد مهیا می باشد .    

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه